2019 m. gegužės 3 d., penktadienis

Eismo saugumas bendruomenėse

Šiais metais pradedame vykdyti projektą „Eismo saugumas bendruomenės“. Projekto metu bus vykdomos įvairios veiklos eismo saugumui užtikrinti, mokinsimės atsakingo elgesio gatvėje bei mokysime kitus. Projektą pradėjome saugaus eismo ir ekologiniu žygiu „Saugok save ir gamtą“. Žygio metu buvo suteikta informacija, kuria kelio puse reikia eiti ir kokias priemones naudoti, kad būtume matomi. Girioje prie laužo mokėmės kelių eismo taisyklių, pasitikrinome jau turimas žinias. Na, o po mokymosi, išsikepus gardžius pietus, pasitikrinome ar nepamiršome kaip saugiai palikti laužavietę.









2019 m. sausio 3 d., ketvirtadienis

Tarp mūsų mergaičių

Tarp mūsų mergaičių. Tie žodžiai daug pasako ,kad viskas tarp mūsų mergaičių.
Prieš metus atėjus į jūsų Jaunuolių dienos centrą ,susikūrė naujas užsiėmimas ,,Tarp mūsų mergaičių“.
Kas tai? - turbūt jūs norėtumėte paklausti. Tai viskas nuo grožio pamokėlių iki spalvų parinkimo pagal žmogaus tipą.
O dar kur tos mūsų emocijos. Kaip jas suvaldyti, kaip jas atpažinti ,kaip identifikuoti. Kalbamės: kas yra pavydas, kaip jį atpažinti, jį suvaldyti. Kuo skiriasi meilė nuo įsimylėjimo.
Dar gražiname nagučius sau ir mokomės kitom merginoms padaryti manikiūrą. Prisimename apie higieną, kaip apsisaugoti nuo užkrečiamų ligų ,kaip atpažinti grybelį.
Jei reikia pakalbame ir po vieną, juk taip reikalingas žmogus, kuris tave išgirstų ,suprastų ir išklausytų.
Ir dar kaip būti moterimi ir neišprotėti. Kaip išlikti ramiomis, bet kurioje situacijose.
Visi norime būti laimingi.
Todėl reikalingas, tas mūsų mergaitiškas pasibuvimas, ,,paplepėjimas“,pasidalinimas, grąžinimasis.

JDC darbuotoja JOLANTA D.