Šiais metais pradedame vykdyti projektą „Eismo saugumas bendruomenės“. Projekto metu bus vykdomos įvairios veiklos eismo saugumui užtikrinti, mokinsimės atsakingo elgesio gatvėje bei mokysime kitus. Projektą pradėjome saugaus eismo ir ekologiniu žygiu „Saugok save ir gamtą“. Žygio metu buvo suteikta informacija, kuria kelio puse reikia eiti ir kokias priemones naudoti, kad būtume matomi. Girioje prie laužo mokėmės kelių eismo taisyklių, pasitikrinome jau turimas žinias. Na, o po mokymosi, išsikepus gardžius pietus, pasitikrinome ar nepamiršome kaip saugiai palikti laužavietę.
2019 m. gegužės 3 d., penktadienis
2019 m. sausio 3 d., ketvirtadienis
Tarp mūsų mergaičių
Tarp
mūsų mergaičių. Tie žodžiai daug pasako ,kad viskas tarp mūsų mergaičių.
Prieš
metus atėjus į jūsų Jaunuolių dienos centrą ,susikūrė naujas užsiėmimas ,,Tarp
mūsų mergaičių“.
Kas
tai? - turbūt jūs norėtumėte paklausti. Tai viskas nuo grožio pamokėlių iki
spalvų parinkimo pagal žmogaus tipą.
O
dar kur tos mūsų emocijos. Kaip jas suvaldyti, kaip jas atpažinti
,kaip identifikuoti. Kalbamės: kas yra pavydas, kaip jį atpažinti, jį
suvaldyti. Kuo skiriasi meilė nuo įsimylėjimo.
Dar
gražiname nagučius sau ir mokomės kitom merginoms padaryti manikiūrą.
Prisimename apie higieną, kaip apsisaugoti nuo užkrečiamų ligų ,kaip atpažinti
grybelį.
Jei
reikia pakalbame ir po vieną, juk taip reikalingas žmogus, kuris tave išgirstų
,suprastų ir išklausytų.
Ir
dar kaip būti moterimi ir neišprotėti. Kaip išlikti ramiomis, bet kurioje
situacijose.
Visi
norime būti laimingi.
Todėl reikalingas, tas
mūsų mergaitiškas pasibuvimas, ,,paplepėjimas“,pasidalinimas, grąžinimasis.
JDC darbuotoja JOLANTA D.
Užsisakykite:
Pranešimai (Atom)






