2021 m. gruodžio 10 d., penktadienis

Pažintis su ,,SUPER GARDEN“

 

2021 m. baigiasi, artėja gražiausios metų šventės. Pradėsime puošti savo namus, darbus įvairiomis kalėdinėmis dekoracijomis - eglutės, žaisliukai, vainikai ir visi kiti kalėdiniai papuošimai. O mūsų Darbo studija šiemet  kiek kitokia nei įprastai - pasipuošusi  raudonomis dėžutėmis / nameliais. Mes čia lankstome, pakuojame ir ugdome savo darbinius įgūdžius.

Stebuklingas  laikotarpis, kada visi dirba, pluša. Ne išimtis ir mūsų Darbo studijoje. Džiaugiamės, kad šis laikotarpis atnešė mums naują pažintį. Tai žingsnis įtraukties ir įvairovės link. Žiema ir švenčių laukimas - stebuklingas laikas, kai gerumas užpildo visų širdis, o Panevėžyje  įsikūrusi neįgaliesiems draugiška įmonė „Super Garden“, (jos veikla - džiovintos šaltyje (liofilizuotas) uogos, vaisiai, daržovės, prieskoniai) užpildė mūsiškių. Tai abipusė nauda abejoms pusėms ir puiki proga pamatyti kitokius žmones, o žmonėms su negalia išbandyti save, pasimatuoti profesiją, parodyti savo talentus, užmegzti partnerystę ir pamatyti kiek daug mes galime padaryti kartu. Tai įmonė, kuri mums buvo neabejinga ir pradėjo su mumis bendradarbiauti, kurie mumis pasitikėjo.

Įmonės ‚,Super Garden“ kalėdiniai padėjėjai - Jaunuolių dienos centro lankytojai - įsitraukė į „Žiemos Pasaka“ pakuočių lankstymą. Per dieną jie sulanksto nuo dešimčių iki tūkstančių dėžučių!

Paslaugų gavėja Inga sako: Lankstydama dėžutes aš pilnai atsipalaiduoju, paskęstu savo mintyse, tai puikus atsipalaidavimo būdas, - teigė ji.

Paslaugų gavėjas Andrius sako: Puikumėlis šitiek darbo, aš ir vėl nesulaukiu kada galėsiu ateiti į Darbo studiją!

O paslaugų gavėjas Aurimas džiaugiasi galėdamasis prisidėti ir jam puikiai sekasi.

Labai džiaugiamės turėdami galimybę bendradarbiauti su ,,Super Garden“, džiaugiamės galėdami atlikti tokį darbą šiuo užimtu laikotarpiu, juk tuo pačiu mes ugdome įgūdžius, plečiame  pažystamų ratą. Galimybių sudarymas mūsų paslaugų gavėjams dalyvauti visuomenės gyvenime bei turėti lygias galimybes, teises su visais abejonių nekelia. Kelias į integraciją dar tik formuojasi, todėl svarbu suprasti, atrasti tinkamus būdus, svarbu pastebėti paslaugų gavėjų unikalius sugebėjimus, talentą bei įvertinti jo pasirinkimą. Tą mes ir darome mūsų Darbo studijoje, galėdami pagerinti gyvenimo kokybę. Kartais pamirštame, kad gyvenimo kokybė – ne tik puiki fizinė savijauta, gebėjimas vaikščioti, matyti, girdėti ar komfortiškai gyventi. Gyvenimo kokybė – tai vidinė būsena, bylojanti apie jauno žmogaus gebėjimą jausti pilnatvę ir gyventi visavertį gyvenimą.

IŠKLAUSYKIME, PAREMKIME IR STEBĖKIME

Artėjančių švenčių proga Darbo studija nori palinkėti visiems gražių švenčių..

 
JDC darbuotoja AUŠRINĖ G.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą