2019 m. liepos 17 d., trečiadienis

Tarptautinio mokymosi susitikimas: Jaunuolių dienos centras mokysis apie sporto pritaikymą neįgaliesiems tarptautiniame projekte Portugalijoje.Jaunuolių dienos centro 3 atstovai vyks į tarptautinio mokymosi susitikimą  „Sportas – visi kartu“ liepos 21 – 29 dienomis, Portugalijoje. Į mokymus susirinks 30 dalyvių (jaunimo darbuotojai ir žmonės turintys negalią) iš 8 skirtingų šalių (Portugalijos, Bulgarijos, Rumunijos, Ispanijos, Graikijos, Turkijos, Vengrijos ir Lietuvos).
Pagrindinis šių mokymų tikslas - skatinti pritaikyti sportą žmonėms su negalia (fizine, jutimo ar intelekto) ir skatinti požiūrio į neįgaliuosius įvairovę šalyse partnerėse. Taip pat siekiama skatinti asmeninį ir socialinį dalyvių dalyvavimą, didinti jų savigarbą ir motyvuoti jaunus žmones su negalia praktikuoti sportą, taip pagerinant jų gyvenimo kokybę ir gerovę.
Dalyviai turės galimybę bendrauti su tiksline grupe, kuri duos grįžtamąjį ryšį apie jų skirtumus ir panašumus, naudodamiesi sportu kaip integracijos priemone, skatinantį sportuoti visus.
Mokymo metu vyks seminarai, grupinis darbas ir sporto veikla, pavyzdžiui, Bočia, Tinklinis, Atletika ir Golbolas.
Šių mokymų dalyviai turės galimybę bendrauti su jaunais portugalais, kurie praktikuoja šiais sporto šakas. Taip pat keistis savo kultūra ir daugiau sužinos apie Portugalijos kultūrą.
Susitikime dalyviai įgis pakankamai žinių, reikalingų sporto pritaikymui savo šalyse. Taip pat gaus priemonių, kad jie galėtų į šis problemas atkreipti savo organizacijos ir valdžios institucijų dėmesį bei gerinti sporto prieinamumą visiems.
Šie tarptautiniai mokymai yra Europos Komisijos finansuojamos programos „Erasmus+“ dalis.
Daugiau informacijos www.pjdc.lt 
JDC darbuotoja EGLĖ G.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą